Konstrukcje sceniczne

Dostarczamy sprzęt wysokiej klasy.

stage-300x201

Budowa konstrukcji scenicznych

Budowa sceny artystycznej to początek bezpośredniej produkcji każdego koncertu. Właśnie tu pojawia się zadanie, któremu BMP MULTIMEDIA sprosta jak nikt inny.

Budowa scen to zajęcie, którym paramy się od lat. Jesteśmy rzetelnym i odpowiedzialnym zespołem.

W naszej ofercie posiadamy ground support sceny, dostępne w różnych wymiarach i kolorach, dobieranych do wytycznych zlecenia i rozmiarów wydarzenia, które obsługujemy. Ponadto dysponujemy zadaszeniami plenerowymi. Mamy podesty sceniczne, konstrukcje aluminiowe, wyciągarki elektryczne, systemy wystawiennicze. Wszystko, co niezbędne, by budowa sceny przebiegała sprawnie, a scena spełniła swoją funkcję. Mamy możliwość ustawienia piętrowego layera na pozycji realizatora przodowego (FOH). Rozporządzamy mobilnymi podestami i systemami wystawienniczymi, a także szeroką gamą wyciągarek firmy MOVECAT oraz kompatybilnym z nią systemem MOVECAT MPC 4ID, które pozwalają nam na zmianę aranżacji i ruch sceniczny.

Wszystkie elementy konstrukcyjne, które mamy na wyposażeniu, przechodzą okresowe przeglądy i posiadają wymagane atesty, dzięki czemu nasze sceny estradowe są w pełni bezpieczne. Dzięki ogromnemu doświadczonej kadrze budowa scen w naszym wykonaniu to szybki i bezproblemowy proces, chociaż wiemy, że budowa scen to zadanie wymagające szczególnej odpowiedzialności i staranności. Właśnie dzięki temu, iż nasi pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie i właściwe cechy charakteru do budowy sceny artystycznej jak i obsługi konstrukcji scenicznych to zaufało nam już wielu znanych artystów i organizatorów dużych imprez.