Oświetlenie imprez

Zapewniamy profesjonalne oświetlenie imprez oraz eventów

Lighting

Oświetlenie imprez

Zapewniamy profesjonalne oświetlenie imprez masowych, kameralnych eventów, konferencji, targów, spektakli, jak i samą obsługę oświetlenia scenicznego. Dysponujemy bezkonkurencyjnym arsenałem światła ruchomego, zarówno konwencjonalnego jak i LED’owego, którego łączna liczba wynosi już ponad 1200 sztuk!

Szeroki wachlarz oświetlenia obfituje w stroboskopy i reflektory prowadzące, wytwornice dymu, dimmery i splittery, urządzenia ruchome typu wash i spot oraz oświetlenie architektoniczne. Do dyspozycji realizatorów dostępnych jest wiele różnych stołów oświetleniowych jak i nowoczesne oświetlenie i techniczna sceniczna w Poznaniu. W zależności od preferencji i potrzeb, każdy znajdzie odpowiedni dla siebie i wydarzenia. Dział oświetlenia scenicznego może poszczycić się urządzeniami uznanych firm, między innymi takich jak Vari*lite, Martin, Clay Paky, MaLighting, Chamsys, Highend, czy Avolites.

Nauczeni doświadczeniem, dysponując sprzętem najnowszej technologii, gwarantujemy oświetlenie imprez dużych i małych. Narzędzia, którymi dysponujemy, pozwalają nam wzbogacić każde wydarzenie o paletę barw i świetlistych kontrastów, tworząc atmosferę silnie oddziałującą na wyobraźnię odbiorcy i trudną do zapomnienia.